YÜKSEKÖĞRETİM KANUNU

Genel Bilgiler:
Türü : Kanun
Onay Tarih / Sayı : 4.11.1981 - 2547
Resmi Gazete Tarih / Sayı : 6.11.1981- 17506
Bu Mevzuata Dayanan Mevzuat: 7770
30
Esas ve Usuller
GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ KISMİ ZAMANLI ÖĞRENCİ ÇALIŞTIRMA USUL VE ESASLARI 46 . Md.

Esas ve Usuller
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ SINAV UYGULAMA USUL VE ESASLARI 14-44 . Md.
120
Esas ve Usuller
GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEME DAĞITIM USUL VE ESASLARI 58 . Md.

Esas ve Usuller
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEMENİN DAĞITIM USUL VE ESASLARI 58 . Md.
2014/002-001
Esas ve Usuller
NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ STAJ UYGULAMA ESASLARI 14 . Md.
2014/001
Esas ve Usuller
NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ STAJ UYGULAMA ESASLARI 14 . Md.

Esas ve Usuller
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ DEVELİ HÜSEYİN ŞAHİN MESLEK YÜKSEKOKULU DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEME DAĞITIM USUL VE ESASLARI 58 . Md.

Esas ve Usuller
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ SEYRANİ ZİRAAT FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİN SINIF İNTİBAKLARI VE DERS MUAFİYETLERİ İLE İLGİLİ ESASLAR 7 . Md.
04
Esas ve Usuller
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ VE DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ ÖĞRETİM ÜYELERİNDEN ÖZEL HASTANELER VEYA VAKIF YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI HASTANELERİNDE ÇALIŞABİLECEKLERİN BELİRLENMESİNE İLİŞKİN USUL VE ESASLAR 36, 65 . Md.
E.2746
Esas ve Usuller
UFUK ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYELİĞİNE ATAMA SÜREÇLERİNDE GÖREV ALAN JÜRİ ÜYELERİNE ÖDENECEK ÜCRETE İLİŞKİN USUL VE ESASLAR 23.,25.,26. . Md.

Esas ve Usuller
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ SEYRANİ ZİRAAT FAKÜLTESİ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEMENİN DAĞITIM USUL VE ESASLARI 58 . Md.

Esas ve Usuller
NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESİ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEME DAĞITIM USUL VE ESASLARI 58. . Md.

Esas ve Usuller
YÖK BÜTÇELERİNDE BİLİMSEL ARAŞTIRMA PROJELERİ İÇİN TEFRİK EDİLEN ÖDENEKLERİN ÖZEL HESABA AKTARILARAK KULLANIMI,MUHASEBELEŞTİRİLMESİ İLE ÖZEL HESABIN İŞLEYİŞİNE İLİŞKİN ESAS VE USULLER 28 . Md.

Esas ve Usuller
NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ SEYDİŞEHİR AHMET CENGİZ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEME DAĞITIM USUL VE ESASLARI 58. . Md.
Karar 1
Esas ve Usuller
NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEMENİN DAĞITILMASINA İLİŞKİN UYGULANACAK USUL VE ESASLAR 58. . Md.
73
Esas ve Usuller
T.C. RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI YURTİÇİ ÖĞRENCİ GÖREVLENDİRMELERİNDE UYGULANACAK USUL VE ESASLAR 47 . Md.
16/9
Esas ve Usuller
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNE BAĞLI BİRİMLERDE FOTOĞRAF ÇEKİMİ, GÖRÜNTÜ ALIMI, SALON KULLANIMI, SINAV YAPMA VE STANT AÇMA İLE İLGİLİ KULLANIM ESASLARI 14 ve 55/e . Md.
19
Esas ve Usuller
ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ SİVİL HAVACILIK YÜKSEKOKULU SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ ÖĞRENCİ STAJ ESASLARI EK 23 . Md.
17
Esas ve Usuller
CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ İLE TÜRK DİLİ (5I) DERSLERİNİ YÜRÜTME ESASLARI 36, 65 . Md.
13-28
Esas ve Usuller
YÜKSEKOKULA 2013-2014 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDAN İTİBAREN ORTAK KONTENJANLA ALINACAK ÖĞRENCİLERİN 4'ÜNCÜ YARIYILDAN SONRA PROGRAM TERCİHİ İLE YERLEŞTİRİLMELERİ HAKKINDA UYGULAMA ESASLARI 7/h . Md.