YÜKSEKÖĞRETİM KURULU BAŞKANLIĞI

YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARINDA DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEMENİN DAĞITILMASINDA UYGULANACAK USUL VE ESASLARA İLİŞKİN YÖNETMELİK

Genel Bilgiler:
Türü : Kurum Yönetmeliği
Onay Tarih / Sayı : 18.02.2011 -
Resmi Gazete Tarih / Sayı : 18.02.2011- 27850
Dayandığı Mevzuat ve Maddesi: 1
2547
Kanun
YÜKSEKÖĞRETİM KANUNU Resmi Gazete: 06.11.1981 - 17506 58 . Md.
Bu Mevzuata Dayanan Mevzuat: 33
Karar 1
Esas ve Usuller
NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEMENİN DAĞITILMASINA İLİŞKİN UYGULANACAK USUL VE ESASLAR . Md.

Esas ve Usuller
NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ SEYDİŞEHİR AHMET CENGİZ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEME DAĞITIM USUL VE ESASLARI . Md.

Esas ve Usuller
NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESİ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEME DAĞITIM USUL VE ESASLARI . Md.
306
Esas ve Usuller
T.C. RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEMENİN DAĞITILMASINDA UYGUNACAK USUL VE ESASLAR . Md.
2015/11-c
İlke Kararı
T.C. BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ MESAİ DIŞI ÖĞRETİM ÜYESİ SAĞLIK HİZMETLERİ İLAVE ÜCRET UYGULAMA İLKELERİ . Md.

Esas ve Usuller
GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEME DAĞITIM USUL VE ESASLARI YOK . Md.

Esas ve Usuller
TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ DEKANLIĞI DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEMENİN DAĞITILMASINDA UYGULANACAK USUL VE ESASLAR YOK . Md.

Esas ve Usuller
TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEME DAĞITIM USUL VE ESASLARI YOK . Md.
2017/260
Esas ve Usuller
ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEMENİN DAĞITILMASİ İLE İLGİLİ USUL VE ESASLAR YOK . Md.
2011/121
Esas ve Usuller
ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ İLE SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ BİRİMİ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEMENİN DAĞITILMASINDA UYULACAK USUL VE ESASLAR YOK . Md.
2015-17-1
Yönerge
VAN MESLEK YÜKSEKOKULU DÖNER SERMAYE YÖNERGESİ . Md.
2014/2-1
Esas ve Usuller
ZİRAAT FAKÜLTESİ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEME DAĞITIM USUL VE ESASLARI . Md.
2015/31-1
Yönerge
BİTKİSEL VE HAYVANSAL ÜRETİM, ÇİFTÇİ EĞİTİM, UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEMENİN DAĞITILMASINDA UYULACAK USUL VE ESASLAR YÖNERGESİ . Md.
58
Yönerge
DÖNER SERMAYE İŞLETMESİNİN VE SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ BİRİMLERİN DIŞINDA KALAN DİĞER TÜM BİRİMLERİNDE DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEMENİN DAĞITILMASINDA UYULACAK USUL VE ESASLARI YÖNERGESİ yok . Md.
116/2
Esas ve Usuller
ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEME DAĞITIM USUL VE ESASLARI YOK . Md.
7/4
Esas ve Usuller
ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEME DAĞITIM USUL VE ESASLARI YOK . Md.
2018/07-03
Esas ve Usuller
AKSARAY ÜNİVERSİTESİ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEME DAĞITIM USUL VE ESASLARI Yok . Md.
2018/117
Esas ve Usuller
ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEME DAĞITIM USUL VE ESASLARI Yok . Md.
20/1
Yönerge
SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE-SANAYİ İŞBİRLİĞİ KAPSAMINDA YÜRÜTÜLEN ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME, TASARIM VE YENİLİK FAALİYET VE PROJELERİNİ DEĞERLENDİRME YÖNERGESİ 3.(v) . Md.
2019/31
Yönerge
ANKARA SOSYAL BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEMELERİN DAĞITIMI YÖNERGESİ YOK . Md.