YÜKSEKÖĞRETİM KURULU BAŞKANLIĞI

YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARINDA DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEMENİN DAĞITILMASINDA UYGULANACAK USUL VE ESASLARA İLİŞKİN YÖNETMELİK

Genel Bilgiler:
Türü : Kurum Yönetmeliği
Onay Tarih / Sayı : 18.02.2011 -
Resmi Gazete Tarih / Sayı : 18.02.2011- 27850
Dayandığı Mevzuat ve Maddesi: 1
2547
Kanun
YÜKSEKÖĞRETİM KANUNU Resmi Gazete: 06.11.1981 - 17506 58 . Md.
Bu Mevzuata Dayanan Mevzuat: 31
Karar 1
Esas ve Usuller
NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEMENİN DAĞITILMASINA İLİŞKİN UYGULANACAK USUL VE ESASLAR . Md.

Esas ve Usuller
NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ SEYDİŞEHİR AHMET CENGİZ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEME DAĞITIM USUL VE ESASLARI . Md.

Esas ve Usuller
NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ FEN FAKÜLTESİ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEME DAĞITIM USUL VE ESASLARI . Md.
306
Esas ve Usuller
T.C. RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEMENİN DAĞITILMASINDA UYGUNACAK USUL VE ESASLAR . Md.
2015/11-c
İlke Kararı
T.C. BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA HASTANESİ MESAİ DIŞI ÖĞRETİM ÜYESİ SAĞLIK HİZMETLERİ İLAVE ÜCRET UYGULAMA İLKELERİ . Md.
2017/260
Esas ve Usuller
ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEMENİN DAĞITILMASİ İLE İLGİLİ USUL VE ESASLAR YOK . Md.

Esas ve Usuller
TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ DEKANLIĞI DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEMENİN DAĞITILMASINDA UYGULANACAK USUL VE ESASLAR YOK . Md.
2015/31-1
Yönerge
BİTKİSEL VE HAYVANSAL ÜRETİM, ÇİFTÇİ EĞİTİM, UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEMENİN DAĞITILMASINDA UYULACAK USUL VE ESASLAR YÖNERGESİ . Md.
2014/2-1
Esas ve Usuller
ZİRAAT FAKÜLTESİ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEME DAĞITIM USUL VE ESASLARI . Md.
2015-17-1
Yönerge
VAN MESLEK YÜKSEKOKULU DÖNER SERMAYE YÖNERGESİ . Md.
2011/121
Esas ve Usuller
ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ İLE SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ BİRİMİ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEMENİN DAĞITILMASINDA UYULACAK USUL VE ESASLAR YOK . Md.

Esas ve Usuller
GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEME DAĞITIM USUL VE ESASLARI YOK . Md.

Esas ve Usuller
TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEME DAĞITIM USUL VE ESASLARI YOK . Md.
116/2
Esas ve Usuller
ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ SÜREKLİ EĞİTİM UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEME DAĞITIM USUL VE ESASLARI YOK . Md.
58
Yönerge
DÖNER SERMAYE İŞLETMESİNİN VE SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ BİRİMLERİN DIŞINDA KALAN DİĞER TÜM BİRİMLERİNDE DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK EK ÖDEMENİN DAĞITILMASINDA UYULACAK USUL VE ESASLARI YÖNERGESİ yok . Md.
03
Kurul / Komisyon / Konsey Kararı
BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU KARARI Yok . Md.
14
Kurul / Komisyon / Konsey Kararı
BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ 29.06.2018 TARİHLİ VE 14 SAYILI YÖNETİM KURULU KARARI Yok . Md.
2020/34
Kurul / Komisyon / Konsey Kararı
BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ 30.01.2020 TARİHLİ VE KARAR NO: 2020/34 SAYILI YÖNETİM KURULU KARARI Yok . Md.
20/1
Yönerge
SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE-SANAYİ İŞBİRLİĞİ KAPSAMINDA YÜRÜTÜLEN ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME, TASARIM VE YENİLİK FAALİYET VE PROJELERİNİ DEĞERLENDİRME YÖNERGESİ 3.(v) . Md.
2018/185
Esas ve Usuller
BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ TÜRKÇE ÖĞRETİMİ UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİ DÖNER SERMAYE GELİRLERİNDEN YAPILACAK ÖDEMENİN DAĞITILMASI İLE İLGİLİ USUL VE ESASLAR Yok . Md.